07.10.2024 16:20
Карпати Лємберг Arena
1’ Футболісти команди Карпати Лємберг 2058 розіграли м'яч із центру поля
5’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
14’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Адриана Леон забиває ГОЛ!
14’ Адриано Рибейро вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
15’ Боротьба за верховий м'яч та суперник потрапляє ліктем по обличчю гравця. Ледли Кинг прикривається руками, медики вже поспішають...
20’ Гравець видалений на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
23’ М'яч за межами поля, вкидає Селжук Инан
23’ У підкаті ззаду гравець завдає травми супернику! Амира Анна Арфауи не зможе сам піти з поля
24’ Після жахливої помилки захисника Венди Ренар без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
25’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Гравець видалений
27’ Гравець видалений віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Quva FC 1495
37’ Джемма Боннер у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
44’ Махмуд Дауд від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
45’ Ну що ж, маленька перерва в матчі
48’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
50’ Небезпечний штрафний удар і Норайо Кита легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
51’ Яка передача і Адриана Леон пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
54’ Гравець Гравець видалений набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
58’ У підкаті ззаду гравець завдає травми супернику! Махмуд Дауд не зможе сам піти з поля
59’ Гравець Лукман Аруна набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
66’ Гравець видалений віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
72’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Тимур Стецькив
82’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Гравець видалений
87’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Адриана Леон
88’ Норайо Кита зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку