07.10.2024 15:42
Банда Симона Arena
1’ Футболісти команди Банда Симона 1247 розіграли м'яч із центру поля
4’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Вадим Тищенко
6’ Виктор Грачёв проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
15’ Сандро Рамирес спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
22’ Ех, Сандро Рамирес... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
23’ Небезпечний штрафний удар і Гравець видалений легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
27’ Василий Рац не зміг віддати пас! Явний брак техніки
31’ Гравець видалений грамотно грає на виході
39’ Мда... Сергей Закарлюка... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
48’ Гравець видалений красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1495
53’ Сильний та точний пас віддав Игорь Тищенко і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
55’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Генадий Орбу забиває приголомшливий м'яч у ворота!
63’ Команда Банда Симона 1247 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
69’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Сергей Щербаков забиває приголомшливий м'яч у ворота!
72’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Сергей Щербаков правильно віддати пас на партнера!
73’ Небезпечний штрафний удар і Гравець видалений легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
73’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Генадий Орбу легко вганяє м'яч у сітку воріт!
74’ Після тонкої передачі м'яч отримує Виктор Грачёв
79’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Генадий Орбу
89’ Генадий Орбу вкинув аут прямо в центр штрафного суперника