07.10.2024 15:42
Oblivion Arena
1’ Футболісти команди Oblivion 1174 розіграли м'яч із центру поля
3’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1495 гра в середині поля
9’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
14’ Небезпечний штрафний удар і Звонимир Бобан легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
18’ Гравець видалений легко перехоплює м'яч
27’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Лукман Аруна віддав пас в нікуди!
32’ Джанфранко Дзола на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
36’ Після прострільного удару по воротах Гравець видалений рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
37’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Джанфранко Дзола
41’ Сильний удар по воротах, але Эдвин ван дер Сар у стрибку легко відбив цей м'яч!
47’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Сандро Рамирес забиває приголомшливий м'яч у ворота!
50’ Эдвин ван дер Сар грамотно грає на виході
50’ Після прострільного удару по воротах Гравець видалений рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
54’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
57’ Эдвин ван дер Сар непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
65’ Гравець видалений витягає дуже складний удар
73’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Звонимир Бобан
79’ Габриэль Батистута проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
81’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Гравець видалений
87’ Звонимир Бобан відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Oblivion 1174
88’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Гравець видалений вміло забирає м'яч!