07.10.2024 15:35
FcKharkiv Arena
1’ Футболісти команди FcKharkiv 1495 розіграли м'яч із центру поля
3’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Гравець видалений вміло забирає м'яч!
10’ Артем Кичак грамотно грає на виході
16’ Артем Кичак легко перехоплює прострільну передачу
25’ При виконанні кутового удару Сергей Симинин несподівано та красиво забиває ГОЛ!
25’ Гравець видалений віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1495! Видно злагодженість у діях!
32’ Гравець видалений вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
40’ Гравець видалений прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
42’ У грубому підкаті Алексей Бахарев зносить суперника з ніг!
44’ Артем Кичак на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
54’ Сильний та точний пас віддав Дэйли Блинд і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
57’ Самир відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди FcKharkiv 1495
63’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Сергей Симинин
66’ Після легкого удару гравцем Пак Чи Сон по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
68’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Глеб Бухал
76’ Сергей Симинин віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
78’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Пак Чи Сон забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
83’ Гравець видалений витягає дуже складний удар
87’ Алексей Бахарев порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент