07.10.2024 15:34
4’ Павел Недвед віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Oblivion 1174! Видно злагодженість у діях!
12’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Михаэль Баллак...
13’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!
20’ Який незграбний пас віддав Гравець видалений і м'ячем заволодів суперник!
23’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Гравець видалений
33’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
33’ При виконанні кутового удару Павел Недвед несподівано та красиво забиває ГОЛ!
37’ Після невиразного відбору, атаку почав Павел Недвед
43’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Гравець видалений
46’ Звонимир Бобан вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
52’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Михаэль Баллак
54’ Знову м'яч забирає Габриэль Батистута
58’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Норайо Кита забиває приголомшливий м'яч у ворота!
61’ Джанфранко Дзола не зміг віддати пас! Явний брак техніки
66’ Мда... Звонимир Бобан... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
69’ Команда Quva FC 1495 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
71’ Гравець віддає наскрізний пас і Норайо Кита у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
75’ Суддя призначає пенальті. Гравець видалений пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
75’ Эдвин ван дер Сар грамотно грає на виході
75’ Яка передача і Норайо Кита пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
84’ Що ж робить гравець команди Oblivion 1174, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
93’ І з м'ячем Норайо Кита після ідеального підкату