07.10.2024 15:28
1’ Команда Quva FC 1495 розпочала з центру поля
6’ Суддя призначає пенальті. Гравець видалений пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
8’ Ариэль Ортега вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
10’ Бруно Араухо точно зіграв головою на партнера по команді!
17’ Мда... Бруно Араухо... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
20’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Гравець видалений
23’ Карлос Клерк красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1495
26’ Гравець команди Oblivion 1174 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Звонимир Бобан отримує попередження
28’ Відібравши м'яч, Ариэль Ортега віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
37’ Михэйло Вучинич витягає дуже складний удар
40’ Пров Зямкин віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Quva FC 1495
45’ Ну що ж, маленька перерва в матчі
45’ Гравець видалений точно зіграв головою на партнера по команді!
49’ Після прострільного удару по воротах Карлос Клерк рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
53’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Джанфранко Дзола забиває приголомшливий м'яч у ворота!
53’ Вдало віддав пас Михаэль Баллак своєму гравцю!
59’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Самир Насри легко вганяє м'яч у сітку воріт!
60’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
61’ Гравець видалений проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
62’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Ариэль Ортега зробив гарний підкат
64’ Шикарний аут та м'яч вкине Павел Недвед
72’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
82’ Михаэль Баллак неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
87’ Михэйло Вучинич легко перехоплює прострільну передачу