07.10.2024 15:25
1’ Футболісти команди Quva FC 1495 розіграли м'яч із центру поля
7’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Гравець видалений чітко вкинув м'яч у гру
11’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Александер Бюттнер
20’ Яссин Бунну витягає дуже складний удар
21’ При виконанні кутового удару Рубен Диаш несподівано та красиво забиває ГОЛ!
30’ Що ж робить гравець команди Узбекистан 1493, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
35’ Після прострільного удару по воротах Гравець видалений рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
35’ Гравець видалений у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
39’ Александер Бюттнер фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
42’ Гравець Левент Кишш набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
50’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Леннерт Нильсен і непогано виносить його в центр поля
57’ Александер Бюттнер прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
59’ Гравець видалений прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
66’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
72’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Михэйло Вучинич вміло забирає м'яч!
75’ У грубому підкаті Вильям Квист зносить суперника з ніг!
77’ Небезпечний штрафний удар і Рубен Диаш легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
82’ Жахливий та неточний пас віддав Шохбоз Умаров своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
88’ Левент Кишш фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника