(п.3:2)
Quva FC
07.10.2024 15:06
Dybovo Arena
1’ Команда Dybovo 819 розпочала з центру поля
7’ Дженго Франк порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
8’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Дженго Франк легко вганяє м'яч у сітку воріт!
9’ Гравець видалений віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Dybovo 819! Видно злагодженість у діях!
11’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Ростэк Руткевич
21’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
22’ Халид Булахруз втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
27’ Який незграбний пас віддав Мэзээки Вада і м'ячем заволодів суперник!
31’ Михэйло Вучинич важко ловить м'яч
40’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
47’ Гравець Густав Полещук набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
53’ Мэзээки Вада вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
55’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Гравець видалений отримує попередження
59’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Леннерт Нильсен забиває приголомшливий м'яч у ворота!
62’ Гравець видалений неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
70’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Леннерт Нильсен
78’ Небезпечний штрафний удар і Ростэк Руткевич легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
80’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
83’ Знаменитий гравець Халид Булахруз вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
89’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Леннерт Нильсен