07.10.2024 14:58
4’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Олуджими Аннан
6’ Суддя призначає пенальті. Тим ван Реммерсваал пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
10’ Вдало віддав пас Михайл Курчатов своєму гравцю!
15’ Гравець видалений показує найвищу техніку воротарської майстерності
18’ Мда... Тимо Фрай... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
22’ Гравець видалений фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
27’ Яка передача і Педро Уго Аморим пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
27’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Сандро Рамирес
35’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Гравець видалений
42’ Пров Зямкин практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
46’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Тим ван Реммерсваал
49’ Джон Уайлдер порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
59’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
62’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Цсига Цингер не зміг потрапити по воротах!
70’ Зірвавши контратаку суперника, Левент Кишш перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
71’ Добрэзин Петрович зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
73’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Бузиба Нцама
75’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Сандро Рамирес
84’ Гравець видалений порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
85’ Яка передача і Бруно Араухо пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
88’ Гравець видалений витягає дуже складний удар