07.10.2024 14:46
3’ Який незграбний пас віддав Левент Кишш і м'ячем заволодів суперник!
4’ Суддя призначає пенальті. Радамель Фалькао пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
5’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Гравець видалений вміло забирає м'яч!
11’ Небезпечний штрафний удар і Дуван Сапата легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
13’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Сандро Рамирес
16’ Після жахливої помилки захисника Дэннис Ячин без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
17’ Левент Кишш віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1495! Видно злагодженість у діях!
23’ Ех, Дэннис Ячин... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
32’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Дуван Сапата
42’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Карлос Клерк
52’ І з м'ячем Радамель Фалькао після ідеального підкату
53’ Небезпечний штрафний удар і Давинсон Санчес легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
62’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Сборная Колумбии 1437 гра в середині поля
70’ Сильний та точний пас віддав Дуван Сапата і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
77’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Дуван Сапата...
85’ Дуван Сапата зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
86’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Левент Кишш
87’ Яка передача і Иван Кордоба пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
90’ Радамель Фалькао втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку