07.10.2024 14:38
PREMIUM Arena
1’ Команда PREMIUM 910 розпочала з центру поля
2’ Знаменитий гравець Санжар Назарбаев вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
6’ Гравець Али Гертляйн набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
8’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1495 гра в середині поля
14’ Що ж робить гравець команди PREMIUM 910, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
15’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Гравець видалений забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
17’ М'ячем заволодів Рикарду Мело Монтейро, але несподівано тут же його втратив!
19’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Хараль Сантегоетс
24’ Санжар Назарбаев порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
26’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
33’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
38’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Хараль Сантегоетс
43’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Коджи Минами
50’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
53’ Гравець видалений вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
58’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Лукман Аруна забиває ГОЛ!
60’ Захар Вишняков віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди PREMIUM 910
68’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Деукалайон Ксенакис
72’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Захар Вишняков...
77’ Рикарду Мело Монтейро фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
82’ Шикарний аут та м'яч вкине Деукалайон Ксенакис
87’ Знаменитий гравець Гравець видалений вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
91’ Стейси Брюстер спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!