07.10.2024 14:36
5’ Після жахливої помилки захисника Гравець видалений без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
8’ Алдияр Сулейменов на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
13’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Леннерт Нильсен забиває приголомшливий м'яч у ворота!
16’ Команда RB London 854 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
21’ Гравець видалений порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
23’ Після образи суперника Артур Сунде нахабно штовхає його!
28’ Яка передача і Гравець видалений пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
29’ Після невиразного відбору, атаку почав Раимофф
32’ Гравець видалений порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
42’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Гравець видалений
45’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Сандро Рамирес зробив гарний підкат
47’ Після образи суперника Алдияр Сулейменов нахабно штовхає його!
51’ Зірвавши контратаку суперника, Алдияр Сулейменов перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
57’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Лукман Аруна віддав пас в нікуди!
66’ Валерий Лукашевич прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
68’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Норайо Кита легко вганяє м'яч у сітку воріт!
76’ Деукалайон Ксенакис проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
82’ Раимофф красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1495
88’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Валерий Лукашевич чітко вкинув м'яч у гру