07.10.2024 12:25
cordoba cf Arena
1’ Футболісти команди cordoba cf 925 розіграли м'яч із центру поля
6’ Ренату Саншеш відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Fc RealMadrid 1099
7’ Душан Влахович практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
11’ Боротьба за м'яч у повітрі і Арисзтид Хорти буквально лягає на спину опонента!
21’ Нето показує найвищу техніку воротарської майстерності
30’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Кевин Фолланд
32’ Гравець команди cordoba cf 925 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Флориан Пти отримує попередження
35’ Ну треба ж! Гравець видалений віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
38’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Ренату Саншеш забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
42’ Кевин Фолланд фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
44’ Хусаин Рокки вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
54’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Fc RealMadrid 1099 гра в середині поля
61’ Небезпечний штрафний удар і Гравець видалений легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
64’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Душан Влахович чітко вкинув м'яч у гру
65’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Хоакин Фернандес легко вганяє м'яч у сітку воріт!
67’ Флориан Пти на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
76’ М'яч за межами поля, вкидає Блейз Ходкевич
81’ Нето легко перехоплює м'яч
82’ Після прострільного удару по воротах Хоакин Фернандес рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
88’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Франсишку Консейсау...