07.10.2024 12:20
ФК КРИВБАС Arena
1’ Футболісти команди ФК КРИВБАС 1968 розіграли м'яч із центру поля
2’ Анна Стекольщикова проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
9’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Сандро Рамирес
11’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Сандро Рамирес
13’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Леся Ольхова забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
14’ Ну треба ж! Леннерт Нильсен віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
16’ Після легкого удару гравцем Ольга Басанська по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
19’ Боротьба за м'яч у повітрі і Виолета Тян буквально лягає на спину опонента!
22’ І з м'ячем Леннерт Нильсен після ідеального підкату
28’ Шикарний аут та м'яч вкине Сандро Рамирес
35’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Гравець видалений
39’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Лукман Аруна забиває ГОЛ!
42’ Ну треба ж! Сандро Рамирес віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
43’ Після жахливої помилки захисника Полина Янчук без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
47’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Леся Ольхова
56’ Знаменитий гравець Диана Белякова вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
57’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Лукман Аруна
59’ Вправно перехоплює м'яч Сандро Рамирес
63’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Михэйло Вучинич вміло забирає м'яч!
73’ Ольга Басанська на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
80’ При виконанні кутового удару Ольга Басанська несподівано та красиво забиває ГОЛ!
81’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Тим ван Реммерсваал
84’ Лукман Аруна порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
92’ Після тонкої передачі м'яч отримує Ольга Басанська