07.10.2024 12:19
11’ Після проходження флангом Эрни Брекке віддав точну передачу на протилежний фланг
19’ Боротьба за м'яч у повітрі і Хулио Искиердо буквально лягає на спину опонента!
26’ Тим ван Реммерсваал неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
36’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
38’ Галактион Воронихин головою відбиває м'яч
41’ Суддя призначає пенальті. Пров Зямкин пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
44’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Гравець видалений правильно віддати пас на партнера!
53’ Эрни Брекке вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
61’ Хулио Искиердо віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
70’ Вправно перехоплює м'яч Тим ван Реммерсваал
75’ Хулио Искиердо у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
80’ Після жахливої помилки захисника Кваку Ворса без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
81’ При виконанні кутового удару Гравець видалений несподівано та красиво забиває ГОЛ!
84’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Галактион Воронихин вміло забирає м'яч!
85’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Чибуез Боатенг забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
86’ Після невиразного відбору, атаку почав Кваку Ворса