07.10.2024 12:16
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
7’ Ренату Саншеш на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
14’ Боротьба за верховий м'яч та суперник потрапляє ліктем по обличчю гравця. Кевин Фолланд прикривається руками, медики вже поспішають...
14’ Макс Ларивьер непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
17’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Мейсон Маунт
20’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Хуан Бернат
23’ Ну треба ж! Ромео Мирабо віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
25’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Данило забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
30’ Гравець Ренату Саншеш набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
36’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
37’ Суддя призначає пенальті. Душан Влахович пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
42’ Знаменитий гравець Яго Аспас вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
44’ Макс Ларивьер важко ловить м'яч
44’ Жорсткий підкат та футболіст Кевин Фолланд падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
45’ А ось і свисток. Відпочинемо трохи, друзі!
46’ Ренату Саншеш вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
49’ Який незграбний пас віддав Франсишку Консейсау і м'ячем заволодів суперник!
53’ Після жахливої помилки захисника Яго Аспас без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
57’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Роберт Полгар
65’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Франсишку Консейсау
72’ Душан Влахович вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
80’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Хоакин Фернандес
82’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Данило забиває ГОЛ!
86’ Після легкого удару гравцем Гари Брюне по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
89’ Боротьба за верховий м'яч та суперник потрапляє ліктем по обличчю гравця. Хуан Бернат прикривається руками, медики вже поспішають...
89’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Кевин Фолланд
89’ Адам Игве відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Fc Monako 542