07.10.2024 12:13
НОРД Arena
1’ Команда НОРД 1436 розпочала з центру поля
5’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
7’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Зелимхан Бакаев
14’ Максим Глушенков неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
17’ Відмінну передачу віддав Силвештре Варела, мабуть один із найкращих гравців команди НОРД 1436
26’ Элдер Поштига точно зіграв головою на партнера по команді!
30’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Филип Уремович
32’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Зелимхан Бакаев правильно віддати пас на партнера!
34’ М'ячем у голову отримує Карлос Клерк. Сподіваємось все обійдеться...
40’ Зелимхан Бакаев фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
42’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
44’ Тим ван Реммерсваал проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
45’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Халид Булахруз забиває ГОЛ!
47’ Лукман Аруна неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
51’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Сандро Рамирес
55’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Раимофф
62’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Зелимхан Бакаев
69’ Який незграбний пас віддав Сандро Рамирес і м'ячем заволодів суперник!
75’ Після легкого удару гравцем Леннерт Нильсен по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
77’ Після проходження флангом Филип Уремович віддав точну передачу на протилежний фланг
79’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Элдер Поштига правильно віддати пас на партнера!
81’ Зе Луиш фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
83’ Ех, Карлос Клерк... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
89’ Після тонкої передачі м'яч отримує Филип Уремович