07.10.2024 12:11
Манчестер Arena
1’ Команда Манчестер 1664 розпочала з центру поля
4’ Гравець видалений красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1495
12’ Раимофф спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
16’ Михэйло Вучинич важко ловить м'яч
24’ Ех, Карлос Клерк... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
26’ Петер Шмейхель витягає дуже складний удар
32’ При виконанні кутового удару Даррен Флетчер несподівано та красиво забиває ГОЛ!
35’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Лисандро Мартинес
36’ Після прострільного удару по воротах Гравець видалений рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
41’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
43’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
44’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Гравець видалений забиває приголомшливий м'яч у ворота!
52’ Лисандро Мартинес порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
56’ Лукман Аруна на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
60’ Гравець команди Манчестер 1664 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Донни ван де Бек отримує попередження
65’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Раимофф
75’ Михэйло Вучинич головою відбиває м'яч
85’ Синдзи Кагава добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч