07.10.2024 12:10
Panda Fc Arena
1’ Команда Panda Fc 796 розпочала з центру поля
8’ У підкаті ззаду гравець завдає травми супернику! Тим ван Реммерсваал не зможе сам піти з поля
10’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Гравець видалений
17’ Эндре Кнутсен прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
22’ Михэйло Вучинич показує найвищу техніку воротарської майстерності
32’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Орест Тябликов
40’ Гравець видалений не зміг віддати пас! Явний брак техніки
40’ Після легкого удару гравцем Лукман Аруна по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
42’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Халид Булахруз легко вганяє м'яч у сітку воріт!
46’ Клеман Твардовский показує найвищу техніку воротарської майстерності
50’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Сандро Рамирес
53’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1495, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
58’ Після проходження флангом Гравець видалений віддав точну передачу на протилежний фланг
62’ Яка передача і Раимофф пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
64’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
67’ М'яч за межами поля, вкидає Орест Тябликов
71’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Гравець видалений
77’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
78’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Тим ван Реммерсваал правильно віддати пас на партнера!
85’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!