07.10.2024 10:51
3’ Після прострільного удару по воротах Гравець видалений рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
6’ Команда Quva FC 1495 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
6’ Гравець видалений втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
10’ Після жахливої помилки захисника Леннерт Нильсен без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
11’ І з м'ячем Лисандро Мартинес після ідеального підкату
16’ Боротьба за м'яч у повітрі і Димитр Бербатов буквально лягає на спину опонента!
18’ Суддя призначає пенальті. Патрис Эвра пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
20’ Ех, Гравець видалений... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
30’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
32’ Леннерт Нильсен точно зіграв головою на партнера по команді!
37’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Гравець видалений
41’ Хавьер Эрнандес проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
48’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Гравець видалений не зміг потрапити по воротах!
50’ Халид Булахруз проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
51’ Лисандро Мартинес віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
60’ Команда Манчестер 1664 спокійно контролює м'яч у середині поля
62’ Жахливий та неточний пас віддав Леннерт Нильсен своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
65’ Синдзи Кагава зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
71’ Відібравши м'яч, Раимофф віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
77’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Энди Коул
81’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Раимофф забиває приголомшливий м'яч у ворота!
85’ Гравець видалений віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1495! Видно злагодженість у діях!