07.10.2024 10:20
11’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Донни ван де Бек
19’ Небезпечний штрафний удар і Гравець видалений легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
20’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Димитр Бербатов
28’ Після невиразного відбору, атаку почав Леннерт Нильсен
33’ Після невиразного відбору, атаку почав Раимофф
34’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Раимофф легко вганяє м'яч у сітку воріт!
41’ Який незграбний пас віддав Даррен Флетчер і м'ячем заволодів суперник!
45’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Димитр Бербатов
47’ Даррен Флетчер на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
51’ Боротьба за м'яч у повітрі і Тим ван Реммерсваал буквально лягає на спину опонента!
53’ Після легкого удару гравцем Тим ван Реммерсваал по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
58’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Михэйло Вучинич вміло забирає м'яч!
64’ Даррен Флетчер прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
66’ Лукман Аруна відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
73’ Лукман Аруна красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1495
80’ Хавьер Эрнандес віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Манчестер 1664! Видно злагодженість у діях!
83’ Лисандро Мартинес прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
87’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Тим ван Реммерсваал