07.10.2024 09:04
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
4’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Душан Влахович забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
5’ Суддя призначає пенальті. Рафаэл Моленар пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
9’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Хуан Бернат
14’ Гравець команди cordoba cf 925 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Рафаэл Моленар отримує попередження
18’ Франсишку Консейсау проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
20’ Після жахливої помилки захисника Кевин Фолланд без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
27’ Сильний та точний пас віддав Джован Михайлович і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
35’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Хоакин Фернандес не зміг потрапити по воротах!
41’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
42’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Яго Аспас забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
43’ Рафаэл Моленар зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
45’ А ось і перерва. Футболісти явно втомилися
47’ Грегор Фалькенмайер вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
55’ Мда... Душан Влахович... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
60’ Після жахливої помилки захисника Джован Михайлович без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
63’ Хуан Бернат фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
67’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Маркиньос забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
73’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Джанлука Сильвестри
76’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
79’ Шикарний аут та м'яч вкине Джован Михайлович
87’ Боротьба за верховий м'яч та суперник потрапляє ліктем по обличчю гравця. Ренату Саншеш прикривається руками, медики вже поспішають...
88’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!