07.10.2024 09:01
ФК КРИВБАС Arena
1’ Футболісти команди ФК КРИВБАС 1968 розіграли м'яч із центру поля
3’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Гравець видалений
9’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Диана Белякова
13’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Гравець видалений отримує попередження
16’ Команда ФК КРИВБАС 1968 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
23’ Суддя призначає пенальті. Ирина Кочнева пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
25’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Анастасия Жигадло чітко вкинув м'яч у гру
26’ Яка передача і Раимофф пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
30’ Знову м'яч забирає Раимофф
37’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
43’ М'яч за межами поля, вкидає Тим ван Реммерсваал
45’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Анастасия Жигадло віддав пас в нікуди!
53’ Суддя призначає пенальті. Анастасия Жигадло пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
55’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Анна Стекольщикова і непогано виносить його в центр поля
65’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
74’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Лукман Аруна зробив гарний підкат
75’ Після легкого удару гравцем Лукман Аруна по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
79’ Гравець видалений відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
84’ Сильний удар по воротах, але Михэйло Вучинич у стрибку легко відбив цей м'яч!
86’ Після прострільного удару по воротах Лукман Аруна рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
88’ У грубому підкаті Ирина Кочнева зносить суперника з ніг!
90’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Анна Стекольщикова забиває приголомшливий м'яч у ворота!