07.10.2024 08:56
FC ASTRA Arena
1’ Команда FC ASTRA 1092 розпочала з центру поля
6’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Гоменюк Владимир правильно віддати пас на партнера!
14’ Кевин Фолланд не зміг віддати пас! Явний брак техніки
23’ Боротьба за м'яч у повітрі і Мейсон Маунт буквально лягає на спину опонента!
26’ Після легкого удару гравцем Маркиньос по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
27’ Станислав Коваль добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
30’ Боротьба за м'яч у повітрі і Андрей Зощук буквально лягає на спину опонента!
40’ І з м'ячем Душан Влахович після ідеального підкату
46’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
49’ Після жахливої помилки захисника Хоакин Фернандес без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
53’ Станислав Коваль порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
58’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Станислав Коваль
66’ Хоакин Фернандес проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
69’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
79’ Душан Влахович від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
87’ Вдало віддав пас Франсишку Консейсау своєму гравцю!