07.10.2024 08:53
4’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Даррен Флетчер забиває ГОЛ!
5’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Гравець видалений забиває приголомшливий м'яч у ворота!
7’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
12’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Сандро Рамирес правильно віддати пас на партнера!
22’ Димитр Бербатов неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
29’ Гравець Карлос Клерк набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
32’ Команда Манчестер 1664 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
39’ Петер Шмейхель легко перехоплює м'яч
47’ Энди Коул вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
47’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!
53’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Лисандро Мартинес зробив гарний підкат
56’ Гравець видалений практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
64’ Команда Quva FC 1495 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
69’ Дааа... Димитр Бербатов не зміг прийняти пас від свого партнера...
71’ Жорсткий підкат та футболіст Сандро Рамирес падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
79’ Лисандро Мартинес спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
83’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Леннерт Нильсен
84’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Карлос Клерк забиває ГОЛ!
87’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Гравець видалений