07.10.2024 08:30
Liverpool Arena
1’ Футболісти команди Liverpool 1782 розіграли м'яч із центру поля
5’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Кевин Фолланд
11’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Кевин Фолланд чітко вкинув м'яч у гру
12’ Петро Переверза втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
21’ Владислав Насибулин вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
24’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Fc RealMadrid 1099 гра в середині поля
26’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Владимир Гладкий і непогано виносить його в центр поля
31’ Вдало віддав пас Ренату Саншеш своєму гравцю!
32’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Владислав Насибулин легко вганяє м'яч у сітку воріт!
33’ Після жахливої помилки захисника Мейсон Маунт без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
39’ М'ячем заволодів Франсишку Консейсау, але несподівано тут же його втратив!
40’ Після легкого удару гравцем Богдан Порох по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
44’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Владимир Гладкий
47’ Нето легко перехоплює м'яч
53’ Команда Fc RealMadrid 1099 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
56’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Ренату Саншеш
66’ Виталий Старухин не зміг віддати пас! Явний брак техніки
75’ Мейсон Маунт подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
78’ Петро Переверза віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Liverpool 1782
79’ Гравець віддає наскрізний пас і Владислав Насибулин у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
88’ Душан Влахович у своєму штрафному затримує суперника за футболку!