07.10.2024 08:22
Carcaricola Arena
1’ Футболісти команди Carcaricola 616 розіграли м'яч із центру поля
9’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Франсишку Консейсау
11’ Нето легко перехоплює м'яч
19’ Гравець видалений фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
25’ Ренату Саншеш порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
29’ Ну треба ж! Сезар Рейя віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
34’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
37’ Який незграбний пас віддав Света Деренчук і м'ячем заволодів суперник!
42’ Ренату Саншеш віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Fc RealMadrid 1099
42’ Знаменитий гравець Гравець видалений вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
46’ Небезпечний штрафний удар і Хоакин Фернандес легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
51’ Жахливий та неточний пас віддав Марта Виейра Сильва своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
56’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Кевин Фолланд
66’ Боротьба за м'яч у повітрі і Наташа Суслова буквально лягає на спину опонента!
69’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Сергей Каркарикола
78’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Гравець видалений віддав пас в нікуди!
85’ Після прострільного удару по воротах Кевин Фолланд рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
86’ Вдало віддав пас Ренату Саншеш своєму гравцю!