07.10.2024 08:13
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
4’ Яго Аспас проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
8’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
12’ Небезпечний штрафний удар і Хоакин Фернандес легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
15’ Пьер Кунде порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
23’ Пьер Кунде від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
29’ Знаменитий гравець Мейсон Маунт вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
29’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Пападопулос
33’ У грубому підкаті Хоакин Фернандес зносить суперника з ніг!
38’ Ренату Саншеш втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
39’ Алехандро Гримальдо віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
46’ Ренату Саншеш проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
55’ Після образи суперника Алехандро Гримальдо нахабно штовхає його!
62’ Хосе Мануель Рейна непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
69’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
73’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Беньямин Вербич
78’ Нето показує найвищу техніку воротарської майстерності
86’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Франсишку Консейсау віддав пас в нікуди!
89’ Суддя призначає пенальті. Франсишку Консейсау пробиває пенальті! Удар! Гол!!!