07.10.2024 07:55
Куземин Агро Arena
1’ Команда Куземин Агро 1247 розпочала з центру поля
7’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Леннерт Нильсен
8’ Исмаил Кейбаши проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
14’ Пападопулос порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
19’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Леннерт Нильсен
19’ Исмаил Кейбаши зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
21’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1495 гра в середині поля
31’ Після проходження флангом Раимофф віддав точну передачу на протилежний фланг
33’ Шон Райт Филлипс порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
33’ Исмаил Кейбаши втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
40’ Який незграбний пас віддав Раимофф і м'ячем заволодів суперник!
44’ Гравець видалений віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Quva FC 1495
52’ М'яч за межами поля, вкидає Сандро Рамирес
59’ Михэйло Вучинич легко перехоплює м'яч
62’ Сандро Рамирес не зміг віддати пас! Явний брак техніки
66’ Після жахливої помилки захисника Беньямин Вербич без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
72’ Мда... Мауро Калабрия... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
74’ Шон Райт Филлипс проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
81’ Михэйло Вучинич легко перехоплює прострільну передачу
84’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Алехандро Гримальдо
87’ Після тонкої передачі м'яч отримує Алехандро Гримальдо