07.10.2024 07:52
Сталинград Arena
1’ Команда Сталинград 1897 розпочала з центру поля
7’ Ех, Леннерт Нильсен... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
14’ Суддя призначає пенальті. Жилберту Силва пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
17’ Виктор Ворошилов красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Сталинград 1897
21’ Джордин Уитема втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
26’ М'ячем заволодів Пров Зямкин, але несподівано тут же його втратив!
29’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Виктор Ворошилов
34’ Михэйло Вучинич непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
36’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Кадейша Бьюкенен легко вганяє м'яч у сітку воріт!
39’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Джордин Уитема легко вганяє м'яч у сітку воріт!
40’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Леннерт Нильсен
41’ Пров Зямкин зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
42’ Шикарний аут та м'яч вкине Виктор Ворошилов
45’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Мелани Анна Лойпольц
50’ Мелани Анна Лойпольц віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Сталинград 1897! Видно злагодженість у діях!
55’ Гравець віддає наскрізний пас і Раимофф у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
60’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Мелани Анна Лойпольц віддав пас в нікуди!
66’ Команда Quva FC 1495 спокійно контролює м'яч у середині поля
71’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Жилберту Силва
76’ Команда Quva FC 1495 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
79’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
84’ Після прострільного удару по воротах Куинн рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
89’ Після прострільного удару по воротах Леннерт Нильсен рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
89’ Куинн спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!