07.10.2024 07:40
Сборная Уругвая Arena
1’ Команда Сборная Уругвая 1294 розпочала з центру поля
11’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
19’ Матиас Весино добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
22’ Гравець віддає наскрізний пас і Лукас Торейра у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
23’ Команда Сборная Уругвая 1294 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
26’ М'яч за межами поля, вкидає Луис Суарес
30’ Диего Форлан красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Сборная Уругвая 1294
36’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
42’ Фернандо Муслера непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
46’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Луис Суарес
56’ Відібравши м'яч, Диего Форлан віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
59’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
63’ Фернандо Муслера на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
71’ Після легкого удару гравцем Федерико Вальверде по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
73’ Диего Форлан фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
74’ Знаменитий гравець Эдинсон Кавани вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
76’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
80’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Эдинсон Кавани
83’ Гравець команди Сборная Уругвая 1294 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Диего Форлан отримує попередження
83’ Тим ван Реммерсваал відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
85’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Бруно Араухо