07.10.2024 07:38
Сборная Уругвая Arena
1’ Команда Сборная Уругвая 1294 розпочала з центру поля
4’ Михэйло Вучинич витягає дуже складний удар
7’ Бруно Араухо фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
13’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Гравець видалений не зміг потрапити по воротах!
20’ Фернандо Муслера головою відбиває м'яч
30’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Бруно Араухо
36’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Диего Форлан і непогано виносить його в центр поля
44’ Фернандо Муслера на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
46’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Эдинсон Кавани забиває приголомшливий м'яч у ворота!
49’ Педро Уго Аморим спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
56’ У грубому підкаті Луис Суарес зносить суперника з ніг!
60’ Михэйло Вучинич витягає дуже складний удар
62’ Суддя призначає пенальті. Деукалайон Ксенакис пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
63’ Мартин Касерес зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
64’ Після жахливої помилки захисника Мартин Касерес без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
65’ При виконанні кутового удару Себастьян Коатес несподівано та красиво забиває ГОЛ!
67’ Сандро Рамирес проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
74’ М'ячем заволодів Луис Суарес, але несподівано тут же його втратив!
77’ Дааа... Федерико Вальверде не зміг прийняти пас від свого партнера...
83’ Михэйло Вучинич важко ловить м'яч
89’ Команда Сборная Уругвая 1294 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!