07.10.2024 07:15
ФК Краснодар Arena
1’ Футболісти команди ФК Краснодар 993 розіграли м'яч із центру поля
7’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Мауро Силва віддав пас в нікуди!
14’ Команда ФК Краснодар 993 спокійно контролює м'яч у середині поля
17’ Эмилиано Мартинез грамотно грає на виході
27’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
36’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Мейсон Маунт
37’ Після жахливої помилки захисника Яго Аспас без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
43’ М'яч за межами поля, вкидає Ренату Саншеш
53’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Кевин Фолланд не зміг потрапити по воротах!
55’ Сильний та точний пас віддав Ролан Гусев і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
59’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Душан Влахович
65’ Франсишку Консейсау прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
73’ Яго Аспас проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
75’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Никита Кривцов...
80’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
82’ Після легкого удару гравцем Яго Аспас по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
83’ Александр Ерохин добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
86’ Кевин Фолланд втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
93’ Відмінну передачу віддав Мауро Силва, мабуть один із найкращих гравців команди ФК Краснодар 993