07.10.2024 06:58
Астон Вилла Arena
1’ Команда Астон Вилла 1096 розпочала з центру поля
9’ Сильний та точний пас віддав Владимир Нидергаус і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
17’ Андрей Канчельскис проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
20’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Серж Дебле
26’ Дааа... Хоакин Фернандес не зміг прийняти пас від свого партнера...
34’ Стефани Анна Хименес грамотно грає на виході
36’ М'ячем заволодів Мейсон Маунт, але несподівано тут же його втратив!
39’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Хоакин Фернандес забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
45’ А ось і довгоочікувана перерва в матчі
46’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Мейсон Маунт
51’ При виконанні кутового удару Мейсон Маунт несподівано та красиво забиває ГОЛ!
53’ Владимир Нидергаус прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
57’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Владимир Нидергаус
63’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Андрей Канчельскис
70’ Владимир Нидергаус відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Астон Вилла 1096
70’ Після легкого удару гравцем Душан Влахович по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
72’ Шикарний аут та м'яч вкине Андрей Канчельскис
75’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
80’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Керстин Гарефрекес зробив гарний підкат
87’ Вдало віддав пас Хоакин Фернандес своєму гравцю!