07.10.2024 05:49
10’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Чинеду Эде
12’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Марсель Типельт легко вганяє м'яч у сітку воріт!
14’ Знаменитий гравець Льюис Холтби вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
17’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
21’ М'яч за межами поля, вкидає Педро Уго Аморим
25’ Жахливий та неточний пас віддав Марсель Типельт своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
26’ Знаменитий гравець Себастьян Юнг вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
28’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Даниель Дидави
29’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Карим Бензема легко вганяє м'яч у сітку воріт!
30’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Даниель Дидави
33’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Эрик Дурм забиває приголомшливий м'яч у ворота!
33’ Гравець команди Дизонаври 2136 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Себастьян Юнг отримує попередження
38’ Пров Зямкин подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
41’ Педро Уго Аморим порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
46’ Після образи суперника Сандро Рамирес нахабно штовхає його!
50’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Андре Шюррле легко вганяє м'яч у сітку воріт!
55’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Педро Уго Аморим
61’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
64’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Марвин Платтенхардт легко вганяє м'яч у сітку воріт!
66’ Даниель Дидави порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
68’ Бруно Араухо віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Quva FC 1495
71’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
79’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Майк Ханке
82’ Суддя призначає пенальті. Бруно Араухо пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
88’ І знову Андре Шюррле віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!