07.10.2024 05:17
ТОРНАДО Arena
1’ Футболісти команди ТОРНАДО 1753 розіграли м'яч із центру поля
3’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Педро Уго Аморим чітко вкинув м'яч у гру
8’ І знову Пров Зямкин віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
11’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Тим ван Реммерсваал
15’ Сильний удар по ногах ззаду і гравець Давид Кипиани не зміг залишити поле без допомоги медиків
17’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Давид Кипиани
22’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Силас забиває приголомшливий м'яч у ворота!
25’ Ну треба ж! Давид Кипиани віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
25’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Тим ван Реммерсваал забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
29’ Давид Кипиани практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
34’ Михэйло Вучинич непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
41’ Сильний та точний пас віддав Лукас Лима і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
50’ Суддя призначає пенальті. Габриэль пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
51’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Эскердинья і непогано виносить його в центр поля
54’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
57’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
60’ Роджерио Сени грамотно грає на виході
68’ Відмінну передачу віддав Деукалайон Ксенакис, мабуть один із найкращих гравців команди Quva FC 1495
72’ Сильний удар по воротах, але Михэйло Вучинич у стрибку легко відбив цей м'яч!
81’ Бруно Араухо вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
85’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Силас забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
86’ Графите вдало навісив у штрафний майданчик суперника!