07.10.2024 05:09
4’ Карлос Клерк відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
6’ Дааа... Деукалайон Ксенакис не зміг прийняти пас від свого партнера...
10’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Сандро Рамирес забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
10’ Відібравши м'яч, Раимофф віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
14’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Иван Савчак забиває приголомшливий м'яч у ворота!
20’ Михэйло Вучинич витягає дуже складний удар
26’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
29’ При виконанні кутового удару Раимофф несподівано та красиво забиває ГОЛ!
36’ Команда Urbetevere 1800 спокійно контролює м'яч у середині поля
40’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
46’ Евгений Опанасенко вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
52’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
57’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Раимофф правильно віддати пас на партнера!
58’ Иван Савчак зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
60’ Маттео Скоццарелла точно зіграв головою на партнера по команді!
61’ При виконанні кутового удару Гравець видалений несподівано та красиво забиває ГОЛ!
68’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
72’ Деукалайон Ксенакис вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
76’ Гравець видалений проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
79’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Евгений Опанасенко
89’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!