07.10.2024 02:01
Сборная Италия Arena
1’ Футболісти команди Сборная Италия 1402 розіграли м'яч із центру поля
3’ Михэйло Вучинич легко перехоплює прострільну передачу
6’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Деукалайон Ксенакис і непогано виносить його в центр поля
10’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Деукалайон Ксенакис і непогано виносить його в центр поля
15’ М'яч за межами поля, вкидає Тим ван Реммерсваал
17’ Після тонкої передачі м'яч отримує Бруно Араухо
23’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Мауро Каморанези
27’ Антонио Ди Натале на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
35’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Чиро Иммобиле
37’ Сандро Рамирес зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
42’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
45’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Чиро Иммобиле
52’ Небезпечний штрафний удар і Алессандро Неста легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
55’ І з м'ячем Антонио Ди Натале після ідеального підкату
65’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
67’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Мауро Каморанези забиває приголомшливий м'яч у ворота!
74’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Даниеле Де Росси
75’ Знаменитий гравець Антонио Ди Натале вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
80’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Пров Зямкин
83’ Сандро Рамирес від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
85’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Даниеле Де Росси