07.10.2024 01:51
11’ Боротьба за м'яч у повітрі і Карлос Клерк буквально лягає на спину опонента!
12’ Суддя призначає пенальті. Деукалайон Ксенакис пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
16’ Сильний удар по воротах, але Михэйло Вучинич у стрибку легко відбив цей м'яч!
21’ Суддя призначає пенальті. Вирджил ван Дейк пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
25’ Команда Сборная Аргентины 756 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
29’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Сандро Рамирес не зміг потрапити по воротах!
33’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
37’ Команда Сборная Аргентины 756 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
46’ Хосе Луис Чилаверт показує найвищу техніку воротарської майстерності
55’ Відмінну передачу віддав Педро Уго Аморим, мабуть один із найкращих гравців команди Quva FC 1495
60’ Деукалайон Ксенакис на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
67’ Халид Булахруз зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
69’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Гравець видалений зробив гарний підкат
72’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Гравець видалений забиває приголомшливий м'яч у ворота!
76’ Знаменитий гравець Деукалайон Ксенакис вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
77’ Жахливий та неточний пас віддав Гравець видалений своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
87’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Бруно Араухо