07.10.2024 01:48
Сборная Колумбии Arena
1’ Футболісти команди Сборная Колумбии 1437 розіграли м'яч із центру поля
6’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Деукалайон Ксенакис
7’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Иван Кордоба легко вганяє м'яч у сітку воріт!
8’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
16’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Карлос Вальдеррама
21’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Деукалайон Ксенакис
24’ Вправно перехоплює м'яч Хамес Родригес
25’ Гравець команди Сборная Колумбии 1437 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Карлос Вальдеррама отримує попередження
30’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
36’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Раимофф зробив гарний підкат
39’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Пров Зямкин зробив гарний підкат
41’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Бруно Араухо забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
47’ І знову Педро Уго Аморим віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
48’ Небезпечний штрафний удар і Карлос Бакка легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
51’ Карлос Бакка спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
58’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Радамель Фалькао
60’ Луис Муриэль зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
60’ Карлос Клерк у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
63’ Рене Игита грамотно грає на виході
64’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Давинсон Санчес забиває приголомшливий м'яч у ворота!
65’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Дуван Сапата забиває ГОЛ!
70’ Тим ван Реммерсваал неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
72’ Жахливий та неточний пас віддав Хамес Родригес своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
75’ Хамес Родригес порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
83’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Раимофф
90’ Бруно Араухо на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр