07.10.2024 00:47
8’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Юрий Тарасов не зміг потрапити по воротах!
16’ Сандро Рамирес віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
17’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Юрий Дмитрулин забиває ГОЛ!
26’ Після образи суперника Бруно Араухо нахабно штовхає його!
30’ При виконанні кутового удару Сергей Литовченко несподівано та красиво забиває ГОЛ!
34’ Карлос Клерк порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
37’ Валерий Федорчук вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
41’ Після тонкої передачі м'яч отримує Бруно Араухо
44’ Владимир Онищенко віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
51’ І знову Тим ван Реммерсваал віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
53’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
57’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Юрий Тарасов...
62’ Карлос Клерк від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
70’ Сандро Рамирес від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
72’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Педро Уго Аморим правильно віддати пас на партнера!
78’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
85’ Після образи суперника Карлос Клерк нахабно штовхає його!