07.10.2024 00:37
1’ Команда Quva FC 1495 розпочала з центру поля
4’ Шикарний аут та м'яч вкине Левент Кишш
8’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Филиппе Андраде Ферраз правильно віддати пас на партнера!
12’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Минори Мацуока забиває ГОЛ!
13’ Ну треба ж! Деукалайон Ксенакис віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
18’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Деукалайон Ксенакис...
23’ Раимофф віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1495! Видно злагодженість у діях!
30’ У грубому підкаті Раимофф зносить суперника з ніг!
36’ Мигель Бельман зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
37’ Микаэль Агацци показує найвищу техніку воротарської майстерності
44’ Левент Кишш фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
51’ При виконанні кутового удару Сандро Рамирес несподівано та красиво забиває ГОЛ!
53’ Криштиан Пайва Паулета красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Інгулець 1099
58’ Суддя призначає пенальті. Дандай Сатпаев пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
62’ Микаэль Агацци легко перехоплює м'яч
66’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Факундо Кейрос
71’ Після проходження флангом Мигель Бельман віддав точну передачу на протилежний фланг
79’ Амин Харит добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
82’ Филиппе Андраде Ферраз красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Інгулець 1099
88’ Гравець видалений показує найвищу техніку воротарської майстерності