07.10.2024 00:36
Інгулець Arena
1’ Команда Інгулець 1099 розпочала з центру поля
5’ Гравець віддає наскрізний пас і Мигель Бельман у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
8’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
12’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Сандро Рамирес забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
14’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Карлос Клерк отримує попередження
15’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Амин Харит
17’ Вдало віддав пас Сандро Рамирес своєму гравцю!
26’ Криштиан Пайва Паулета прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
32’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Деукалайон Ксенакис
36’ Деукалайон Ксенакис у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
40’ Левент Кишш спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
45’ Відмінну передачу віддав Мигель Бельман, мабуть один із найкращих гравців команди Інгулець 1099
45’ А ось і перерва. Футболісти явно втомилися
45’ Дандай Сатпаев проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
48’ Факундо Кейрос вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
58’ Мда... Бруно Араухо... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
62’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Микаэль Агацци вміло забирає м'яч!
72’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Криштиан Пайва Паулета
74’ Гравець команди Інгулець 1099 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Филиппе Андраде Ферраз отримує попередження
76’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Леннерт Нильсен
79’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Бруно Араухо не зміг потрапити по воротах!
83’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Августин Липчук легко вганяє м'яч у сітку воріт!
85’ Зірвавши контратаку суперника, Амин Харит перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю