07.10.2024 00:28
Ummon Arena
1’ Футболісти команди Ummon 848 розіграли м'яч із центру поля
8’ Після проходження флангом Тим ван Реммерсваал віддав точну передачу на протилежний фланг
12’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Деукалайон Ксенакис
15’ Команда Ummon 848 спокійно контролює м'яч у середині поля
15’ Після прострільного удару по воротах Пров Зямкин рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
18’ Сильний та точний пас віддав Сандро Рамирес і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
22’ Вегар Врайс зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
22’ Ех, Деукалайон Ксенакис... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
27’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
30’ Ех, Раимофф... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
32’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Карлос Клерк забиває ГОЛ!
37’ Суддя призначає пенальті. Левент Кишш пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
39’ Людовик Россет неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
41’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Сандро Рамирес
45’ Ну що ж, маленька перерва в матчі
47’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Сандро Рамирес
50’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1495 гра в середині поля
60’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Илия Попович
66’ Після тонкої передачі м'яч отримує Сандро Рамирес
74’ Після легкого удару гравцем Илия Попович по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
74’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Фуад Беккер...
79’ М'ячем заволодів Илия Попович, але несподівано тут же його втратив!
83’ Після легкого удару гравцем Левент Кишш по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
83’ Команда Quva FC 1495 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
83’ Бруно Араухо проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
88’ Жахливий та неточний пас віддав Педро Уго Аморим своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!