07.10.2024 00:22
Українські Козаки Arena
1’ Футболісти команди Українські Козаки 704 розіграли м'яч із центру поля
3’ Норайо Кита втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
4’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Дмитро Гордон
8’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Пров Зямкин
14’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Дэннис Ячин
21’ Відмінну передачу віддав Пров Зямкин, мабуть один із найкращих гравців команди Quva FC 1495
23’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
25’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Сержи Баржуан забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
32’ Лукман Аруна вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
34’ Після тонкої передачі м'яч отримує Гравець видалений
36’ Марио Эрмосо у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
42’ Після образи суперника Пров Зямкин нахабно штовхає його!
47’ Жорди Масип непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
52’ Гравець віддає наскрізний пас і Зейду Юссуф у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
56’ Мда... Гальдер Керрахериа... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
58’ І з м'ячем Карлос Солер після ідеального підкату
62’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Хосе Луис Марти зробив гарний підкат
64’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Карлос Солер забиває приголомшливий м'яч у ворота!
70’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
70’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Гравець видалений
75’ Михэйло Вучинич головою відбиває м'яч
85’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Карлос Солер