06.10.2024 23:56
ВЕРДЕР Arena
1’ Команда ВЕРДЕР 1848 розпочала з центру поля
6’ Томас Метцнер витягає дуже складний удар
15’ Що ж робить гравець команди ВЕРДЕР 1848, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
17’ Юлиан Вайгль втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
17’ Відмінну передачу віддав Мехмет Шолль, мабуть один із найкращих гравців команди ВЕРДЕР 1848
25’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
30’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Йенс Леманн не зміг потрапити по воротах!
34’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Мехмет Шолль
37’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Раимофф
41’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Халид Булахруз отримує попередження
44’ Йенс Леманн віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди ВЕРДЕР 1848! Видно злагодженість у діях!
52’ Деукалайон Ксенакис неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
54’ Мехмет Шолль на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
62’ Ну треба ж! Флориан Нойхаус віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
65’ І з м'ячем Флориан Нойхаус після ідеального підкату
69’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Флориан Нойхаус
77’ Томас Метцнер грамотно грає на виході
80’ Томас Метцнер важко ловить м'яч
86’ Томас Метцнер непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки