06.10.2024 23:47
Oblivion Arena
1’ Футболісти команди Oblivion 1174 розіграли м'яч із центру поля
7’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Павел Недвед легко вганяє м'яч у сітку воріт!
9’ Деукалайон Ксенакис віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
18’ Бруно Араухо порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
20’ Знаменитий гравець Бруно Араухо вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
22’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Габриэль Батистута легко вганяє м'яч у сітку воріт!
23’ Тим ван Реммерсваал від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
27’ І знову Павел Недвед віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
35’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Звонимир Бобан
42’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Звонимир Бобан
48’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Тим ван Реммерсваал легко вганяє м'яч у сітку воріт!
49’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Джанфранко Дзола
54’ Раимофф точно зіграв головою на партнера по команді!
60’ Жорсткий підкат та футболіст Деукалайон Ксенакис падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
61’ Відмінну передачу віддав Левент Кишш, мабуть один із найкращих гравців команди Quva FC 1495
64’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
74’ Сильний удар по воротах, але Эдвин ван дер Сар у стрибку легко відбив цей м'яч!
84’ Раимофф практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
84’ Після прострільного удару по воротах Педро Уго Аморим рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
92’ Михэйло Вучинич непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки