06.10.2024 23:27
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
10’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Виктор Бонифейс
15’ Даниэль Ромеу втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
16’ Ну треба ж! Кевин Фолланд віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
24’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Хуан Бернат
26’ Георгий Мамардашвили на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
26’ Кевин Фолланд втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
33’ Георгий Мамардашвили непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
42’ Хоакин Фернандес на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
47’ Після легкого удару гравцем Душан Влахович по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
50’ Джон Дуран проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
53’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Джон Дуран забиває приголомшливий м'яч у ворота!
54’ Яка передача і Като Манджек пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
55’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Душан Влахович
65’ Ну треба ж! Ренату Саншеш віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
67’ Після легкого удару гравцем Кристофер Нкунку по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
71’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
75’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Мохамед Пти
85’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Като Манджек