06.10.2024 23:19
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
4’ Після проходження флангом Кевин Фолланд віддав точну передачу на протилежний фланг
6’ Суддя призначає пенальті. Хуан Бернат пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
13’ Френки де Йонг вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
15’ При виконанні кутового удару Хоакин Фернандес несподівано та красиво забиває ГОЛ!
17’ Відібравши м'яч, Айдар Манафов віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
27’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
33’ Ирвин Баумгартнер грамотно грає на виході
38’ Мейсон Маунт порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
40’ Карл Фурнье проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
45’ Кевин Фолланд не зміг віддати пас! Явний брак техніки
47’ Айдар Манафов практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
51’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Кевин Фолланд
53’ Франсишку Консейсау від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
61’ Відмінну передачу віддав Ренату Саншеш, мабуть один із найкращих гравців команди Fc RealMadrid 1099
63’ Ну треба ж! Френки де Йонг віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
70’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Хуан Бернат
71’ Данило проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
75’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Маркос Хосе Цафра
85’ Хоакин Фернандес фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
85’ Суддя призначає пенальті. Франсишку Консейсау пробиває пенальті! Удар! Гол!!!