06.10.2024 22:31
Банда Симона Arena
1’ Команда Банда Симона 1243 розпочала з центру поля
3’ Сергей Щербаков прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
12’ Гравець віддає наскрізний пас і Вадим Тищенко у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
12’ Гравець видалений неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
14’ Гравець віддає наскрізний пас і Сергей Закарлюка у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
20’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Сергей Закарлюка віддав пас в нікуди!
22’ Гравець видалений втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
26’ Игорь Тищенко зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
28’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
32’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Игорь Тищенко не зміг потрапити по воротах!
36’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Сергей Закарлюка
36’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!
40’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Игорь Тищенко
45’ Лукман Аруна точно зіграв головою на партнера по команді!
50’ Леннерт Нильсен добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
53’ Дааа... Виктор Грачёв не зміг прийняти пас від свого партнера...
60’ Арсений Бандеренко фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
67’ Зірвавши контратаку суперника, Гравець видалений перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
72’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Леннерт Нильсен
82’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Лукман Аруна
89’ Гравець Виктор Грачёв набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!